Wszystkie wpisyKonsultacja psychologiczna online

Konsultacja online

Konsultacja online odpowiednia jest w sytuacji, w której z różnych powodów nie jest możliwe osobiste spotkanie Klienta i Psychoterapeuty w gabinecie (choroba, konieczność pozostania w domu, pobyt za granicą itp.). Odbywa się w formie wideokonferencji i jest najbardziej odpowiednia dla wstępnej konsultacji, pomocy psychologicznej czy psychoterapii indywidualnej.

Jeśli zdecydowałeś się na spotkanie online, zapoznaj się proszę z kilkoma informacjami istotnymi dla efektywnego przebiegu tej formy spotkania.

Jak zarezerwować wizytę?

 • Konsultację online możesz zarezerwować samodzielnie, poprzez platformę Znany Lekarz. Umożliwia to wybór dogodnego dla Ciebie terminu: skorzystaj z kalendarza „Online” dostępnego tutaj: https://www.znanylekarz.pl/monika-kolodziejczyk-2/psychoterapeuta-terapeuta/warszawa. Terminy ewentualnych następnych wizyt ustalimy podczas pierwszego spotkania.
 • Możesz także skontaktować się ze mną telefonicznie, mailowo lub przez SMS, wtedy wspólnie znajdziemy dogodny termin spotkania.
 • Jeśli jest to nasze kolejne spotkanie, niezależnie od jego formuły proszę, abyś umawiając wizytę w Znanym Lekarzu zaznaczył opcję Nie w pytaniu: Czy to twoja pierwsza wizyta u tego specjalisty?

Jak przebiega taka konsultacja?

 • Spotkanie odbywać się będzie w formie wideokonferencji, korzystanie z niej nie wymaga instalacji żadnej dodatkowej aplikacji, potrzebny jest jedynie dostęp do internetu i komputer bądź smartfon.
 • Na około 30 minut przed zarezerwowaną godziną sesji otrzymasz od Znanego Lekarza SMS i e-mail z linkiem do spotkania. Kliknij w niego i poczekaj na rozpoczęcie spotkania. Jeśli system nie zadziała prawidłowo i nie dostaniesz linku, skontaktuj się bezzwłocznie ze mną.
 • Przed pierwszą konsultacją online wejdź proszę w link dostępowy chwilę wcześniej, sprawdź połączenie, może być potrzebne zezwolenie programowi na używanie kamery i mikrofonu. To także czas na oswojenie się z technologią, przejrzenie ustawień, dostępnych funkcji itp. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany.
 • Zadbaj proszę o dyskrecję rozmowy: wybierz takie miejsce, do którego nikt przez godzinę nie będzie wchodził, uprzedź domowników, aby Cię nie rozpraszali. Dobrym pomysłem może być skorzystanie ze słuchawek.
 • Sesja online ma nieco inną specyfikę niż spotkanie osobiste i pierwsza taka „wizyta” może budzić Twoje wątpliwości czy niepokój. Chcę Cię jednak uspokoić, że szybko przywykniemy do tej formy spotkań i zapewnić, że „po drugiej stronie”, podobnie jak w gabinecie, jest życzliwa osoba chcąca Ci pomóc w rozwiązaniu Twoich problemów. Jeśli jednak nie będziesz się czuł swobodnie, możesz na początku spotkania poprosić o chwilę luźnej rozmowy czy wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości.
 • Konsultacje on-line trwają tyle samo, co wizyta w gabinecie, obowiązują także wszystkie postanowienia kontraktu.

Co z płatnościami?

 • Proszę o dokonanie płatności na 24 godziny przed zarezerwowanym terminem sesji, na konto: 73 1050 1025 1000 0090 7505 1152; w tytule przelewu podaj proszę datę umówionej konsultacji. Jeśli chcesz dostarczyć potwierdzenie przelewu, możesz wysłać go mailem na adres: kontakt@znajdzsie.pl.
 • W przypadku braku płatności w podanym wyżej terminie, wizyta będzie niestety odwołana.
 • Jeśli odwołasz spotkanie w terminie wcześniejszym niż 24 godziny przed spotkaniem daj znać, czy chcesz aby zwrócić Ci pieniądze wpłacone za tę sesję, czy też chcesz, aby przeszły na kolejną.
 • Jeśli odwołasz spotkanie w terminie krótszym niż 24 godziny przed umówionym spotkaniem, zwrot zapłaconej kwoty nie będzie Ci niestety przysługiwał.
 • Wysokość opłaty zgodna jest z aktualnym cennikiem.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Monika Kołodziejczyk

Gabinet Psychoterapii Znajdź Się