Wszystkie wpisyPsychoterapia indywidualna terapia integracyjna

Psychoterapia w czasie pandemii

Z pewnością jeszcze przez jakiś czas wszyscy będziemy musieli funkcjonować w zaostrzonym reżimie sanitarnym związanym z pandemią. Dotyczy to także naszych spotkań, przeczytaj więc proszę jak się do nich przygotować tak, aby były bezpieczne dla wszystkich.

W Gabinecie Psychoterapii Znajdź Się obowiązują ogólne przepisy sanitarne oraz rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Dokładam wszelkich starań aby nasze spotkania były bezpieczne, przygotowując odpowiednio gabinet i zmieniając nieco organizację pracy. I tak:

  • Nie ma obecnie możliwości skorzystania z poczekalni – przyjdź proszę do gabinetu o umówionej godzinie, nie wcześniej.
  • Przerwy między sesjami zostały wydłużone tak, aby po każdym spotkaniu był czas na wywietrzenie gabinetu oraz dezynfekcję klamek, powierzchni wspólnych itp., co oznacza że nasze spotkania muszą kończyć się punktualnie.
  • Po wejściu do gabinetu możesz umyć ręce, koniecznie je zdezynfekuj – dostępne są odpowiednie środki.
  • Weź ze sobą maseczkę (nie przyłbicę), załóż ją przed wejściem do gabinetu i nie zdejmuj do końca sesji. Jeśli jesteś zaszczepiony lub jesteś ozdrowieńcem, wspólnie zdecydujemy na początku spotkania, czy chcemy pozostać w maseczkach.
  • Nie mam niestety chwilowo możliwości poczęstowania Cię napojem – jeśli chcesz weź ze sobą wodę.
  • W razie pojawienia się u Ciebie objawów COVID-19 lub w razie kontaktu z osobą będącą nosicielem wirusa SARS-CoV-19, poinformuj mnie o tym niezwłocznie, wspólnie podejmiemy decyzję w kwestii kontynuacji spotkań.

Choć niektóre z tych zasad ograniczają z pewnością komfort naszych spotkań, to jestem przekonana, że warto podjąć ten trud, aby pomóc sobie wzajemnie w bezpiecznym przejściu trudnego dla wszystkich czasu.

Do zobaczenia!
Monika Kołodziejczyk
Gabinet Psychoterapii Znajdź Się