O mnie

Nazywam się Monika Kołodziejczyk, jestem psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą, psychoterapeutą par i mediatorem rodzinnym. Ukończyłam 4-letnie szkolenie w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie, posiadającej rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Wydział Psychologii ze specjalizacją psychologia kliniczna i zdrowia na Uniwersytecie SWPS.

Pracuję w podejściu integracyjnym, korzystając odpowiednio z dorobku różnych podejść psychoterapeutycznych tak, aby jak najlepiej dostosować sposób pracy do indywidualnych potrzeb Pacjenta i tym samym jak najskuteczniej pomagać mu w pokonywaniu jego trudności. 

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi, oferując im pomoc w postaci poradnictwa psychologicznego, psychoterapii indywidualnej i par oraz wspierania rozwoju osobistego i psychoedukacji

Fundamentem mojej pracy jest zrozumienie Klienta i jego problemów, empatia i skuteczna pomoc w łagodzeniu doświadczanych przez niego trudności. Staram się tworzyć relację terapeutyczną opartą na profesjonalizmie, zaangażowaniu oraz na bezwarunkowym szacunku dla Pacjenta i dyskrecji.

Monika Kołodziejczyk terapeuta
Monika Kołodziejczyk terapeuta

W pracy psychoterapeutycznej „koncentruję się na rozpoznawaniu i próbach zmiany tego, co może odgrywać ważną rolę w tworzeniu problemów i zaburzeń – i czego zmiana jest osiągalna za pomocą psychoterapii”. (prof. Jerzy Mellibruda).

Korzystam z regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów PTP, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług. Przestrzegam Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa

Z pomocą psychologiczną i psychoterapią związana jestem od 1995 roku. Staram się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach i stażach psychologicznych.

W czym się specjalizuję?

Towarzyszę w osiąganiu ważnych zmian w życiu i radzeniu sobie z problemami osobistymi
Wspieram pary w wychodzeniu z kryzysu i budowaniu na nowo satysfakcjonującej relacji
Pomagam znaleźć rozwiązania osobom w trudnych psychologicznie momentach życia
Stwarzam przestrzeń dla odnajdowania siebie: swoich zasobów, celów i potrzeb
Monika Kołodziejczyk terapeuta

Masz pytania?

Wyślij wiadomość przez formularz    Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy przekazują Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności osadzonej na tej stronie internetowej